Bigbít v Chabrech
Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 22    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  

14.11.2016 14:25   LáLa:      Purkarec 16.9.2016    odpovědět >
Tenhle termín byl dlouho dopředu avizovaný, všichni se těšili, ale přesto byla účast minimální: Štěpán (sponzor), Číba, moje žena Jarka a já. V pátek odpoledne byla projížďka lodí po hněvkovické přehradní nádrži, večer pařba v hotelu (viz fotky). Trochu jsme popili, trochu i zahráli a zazpívali, ale ne z našeho starého repertoáru, to už si asi nikdo nepamatuje tak, aby se to dalo hrát. V sobotu jsme se spokojeně rozjeli domů.
A co dál? Chce se vám ještě něco uspořádat? Třeba příští rok v létě? Nebo až ten další? Ale dřív, než zapomenem, co jsme to vlastně chtěli!
Ahoj LáLa

16.11.2016 10:07   Vlasta:      Re: Purkarec 16.9.2016    odpovědět >
Díky Lálo za fotky i psaníčko. O konání dalšího srazu nepochybuju. Mně je líto, že jsem do Purcharce nemohla, ale bohužel - ty nemoci se občas přihlásí. Z fotek je vidět, že je tam krásně a nálada asi byla taky dobrá. Já se s Vámi ráda sejdu kdykoliv a kdekoliv. Důležité je asi počasí - aby bylo teplo. Já sice nemám auto, ale dojedu klidně vlakem. Myslím, že bychjom se měli v zimě domluvit na nějakém jarním termínu - aby s námi kromě těch, co už byli, přijeli i Roman a Milan - pokud to půjde.