Spolužáci ČVUT-FEL
..
Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 10    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]  [ 2 ]  

24.9.2008 11:30   Pavel Oupický:      CVUT 1972 - 2009 - návrh programu - diskuse    odpovědět >
Ahoj všem,
jsem rád, že nám to všechno dobře dopadlo a když P.B. dá, tak si to určitě ještě někdy zopakujeme. Předně děkuji jak doufám za všechny Pavlovi a Jarče za pozvání na chajdu do Písku ( zatím mne ale nenapadlo nic blbějšího než písnička ... spadnete do Písku atd. ) a dávám to k další zatí......zobrazit celý příspěvek
Ahoj všem,
jsem rád, že nám to všechno dobře dopadlo a když P.B. dá, tak si to určitě ještě někdy zopakujeme. Předně děkuji jak doufám za všechny Pavlovi a Jarče za pozvání na chajdu do Písku ( zatím mne ale nenapadlo nic blbějšího než písnička ... spadnete do Písku atd. ) a dávám to k další zatím nijak neorganizované diskuzi. Ještě sice nevíme , jak dopadneme a budeme vypadat příští rok, ale typuji, že někdo to třeba vypustí a naopak se objeví ti, co to s námi letos nestíhali. Taky předpokládám, že i v příštích letech se vždy bude řešit dilema jedno a dvoudenní varianty, neboť dokud nespadneme definitivně do důchodu, tak čas nebude naším přítelem ...
Co se mi zatím rýsuje je opět jedno či dvoudenní varianta dle výběru
každého z nás, uvažuji o výpravě více na jih někam mezi přehrady Slapy a Orlík s tím že jednodenňáci by v podvečer razili domů a dvoudenňáci by se vydali směrem na Písek. Ale je to zatím jen vize bez konkrétnějšího obsahu a námět do diskuze.
Bude ideální těch námětů dát pár dohromady a pak se na ně jednotlivě
hlásit. Ty náměty bude samozřejmě nutné časem doplnit obsahem ...
Pokud bude mít Pavel Had Fakir čas a prostor, pak budeme určitě rádi,
když ty náměty taky vyvěsí někam na server, a až toho bude víc, mohly by z toho časem vzniknout naše webové stránky ??
Zdraví
Pavel Velký Had.

24.9.2008 13:55   Pavel Chyský:      Spolužácký web    odpovědět >
Vážení spolužáci,
tu inspiraci pro web jsem vzal vážně a narychlo jsem něco spíchnul. Jako základ je fotogalerie a diskuse, která nahradí vzájemné rozesílání mailů.
Jinak je to v podstatě prázdné a doufám, že do obsahu přispějete - především je třeba dát nějaký text, případně i obrázek ......zobrazit celý příspěvek
Vážení spolužáci,
tu inspiraci pro web jsem vzal vážně a narychlo jsem něco spíchnul. Jako základ je fotogalerie a diskuse, která nahradí vzájemné rozesílání mailů.
Jinak je to v podstatě prázdné a doufám, že do obsahu přispějete - především je třeba dát nějaký text, případně i obrázek na úvodní stránku. Na každého přijde občas stav, kdy potřebuje na chvíli vypustit páru a nedělat to, co ho živí, a tohle právě je k tomu příležitost.
Stejně tak jsou vítány i fotky. Kdyby někdo měl nějaké historické, když jsme byli ještě skoro puberťáci, bylo by to fajn (já asi nemám žádnou).
Kontakty, které jsme si před pár dny rozeslali, tam prozatím nedávám, spamu dostávám i tak dost. Časem něco vymyslím, třeba to bude přístupné na heslo apod.
Taky tenhle web asi nebudu nijak propagovat ve vyhledávačích, je jen pro zvané. Důsledek je nejen že ho Seznam nebo Google nenajde, ale ani odkaz uvedený na tomhle webu nezvýší jeho PageRank.
Těším se na texty, náměty,...
Ahoj Pavel Chyský

4.9.2009 13:11   Josef Tvrzský:      Účast na srazu 9/2009    odpovědět >
12.nemůžu,19.můžu,26.nemůžu
Vysvětlení: 11. si nechám rozřezat dásně a prý budu 3 dny neschopný.
19. to už bych měl být schopný
26. odlet do Egypta
Tak snad se trefíme do správného termínu.
Ze srazu 2008 mám připravené DVD.
Pozdrav všem !!!

5.9.2009 11:16   Pavel Oupický:      Akce 2009    odpovědět >
12. odpoledne bych možná mohl, 19. (sraz ze základky) ani 26. (včelařský kurs)ne.

8.9.2009 12:39   Pavel Chyský:      Sraz 12.-13.9.2009    odpovědět >
Vážení spolužáci,
zdá se, že pro většinu bude nejpřijatelnější 12.9., takže už s tím termínem počítám.
Je mi líto, že se to nehodí všem, účast bude dost slabá, příště to snad bude lepší.
Předpověď počasí je taky docela dobrá, i když na tom to zas tak moc nevisí.
Do fotogalerie jsem dal mapky, snad to podle nich najdete, doufám že se z toho víkendu nestane orientační soutěž.
Těším se na víkend
Pavel Chyský