Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 3310    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 660 ]  [ 661 ]  [ 662 ]  


26.6.2018 19:40   Thomms:      Re: "Ztrácení bot"    odpovědět >
Tak bosý chodím pomerne často ale že by som bol permanentný bosochodec to netvrdím. I keď je pravda že v teplých dňoch nenosím obuv spravidla vôbec.

28.6.2018 11:49   Juro:      Re: "Ztrácení bot"    odpovědět >
permanentný bosochodec niesom ani ja ale tiež chodím bosý veľmi často. koľko máš rokov a z ktorého kúta SK si?

3.7.2018 15:00   fandaprovec:      Se psem.    odpovědět >
V jednom parku při procházkách s pejskem jsem objevil skvělé místo, kde si sundat boty. Evidentně ale podobný nápad moc jiných nemělo.

5.7.2018 19:49   Tom:      Hledá se bosonožka z Prahy:-)    odpovědět >
Zdravím všechny,
už jsem to jednou zkoušel, ale nastalo léto a můj příspěvek zapadl kdesi do diskusních hlubin, tak druhý pokus:-) Kdyby se náhodou v Praze nebo v okolí vyskytovala žena nebo dívka, která ráda poznává historické, kulturní a přírodní zajímavosti Prahy, jejího okolí, středních Čech,......zobrazit celý příspěvek
Zdravím všechny,
už jsem to jednou zkoušel, ale nastalo léto a můj příspěvek zapadl kdesi do diskusních hlubin, tak druhý pokus:-) Kdyby se náhodou v Praze nebo v okolí vyskytovala žena nebo dívka, která ráda poznává historické, kulturní a přírodní zajímavosti Prahy, jejího okolí, středních Čech, případně i dále a chodí ráda bosa, uvítám společnost. Moje žena na procházky a turistiku moc není. Možno nezkušené i stydlivé, v zaučování mám letitou praxi:-) Je mi 45 let, holčina může být i mladší, jen si musí uvědomit, že jsem už starý, konzervativní páprda:-D Kdyby se, náhodou, nějaká objevila, ať napíše na e-mail chcest@seznam.cz a určitě se domluvíme:-)

10.7.2018 1:27   Ward:      Re: Hledá se bosonožka z Prahy:-)    odpovědět >
K tomu se rád připojuji! Dejte mi kdyžtak vědět (třeba tady přes diskusi), pokud byste nějakou takovou skupinku vytvořili - jsem taky z Prahy. Ale po dlouholetých zkušenostech zůstávám naprosto skeptický; například už v roce 2005 jsme se zdejším zakladatelem, učitelem Zingym, vyhlásili dvě akce, jednu v Průhonicích, jednu v Jihlavě, aby to měly blízko i Moravanky. Zingy to bezvadně zorganizoval, počasí přálo..., ale nepřišel NIKDO. Na obou akcích jsme byli sami dva. :-(