Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 3312    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 661 ]  [ 662 ]  [ 663 ]  


23.7.2018 13:03   Igy:      Mezinárodní den turistiky naboso.    odpovědět >
Vážení,
srdečně Vás zvu na Mezinárodní den turistiky naboso, který se koná v sobotu 28/7 na zámku Loučeň, v nádherném anglickém parku s mnoha labyrinty, bludišti. Více viz https://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
Jako obvykle nebude chybět bosá vycházka, chůze naboso a poslepu, bosý závod, předn......zobrazit celý příspěvek
Vážení,
srdečně Vás zvu na Mezinárodní den turistiky naboso, který se koná v sobotu 28/7 na zámku Loučeň, v nádherném anglickém parku s mnoha labyrinty, bludišti. Více viz https://www.turistikanaboso.cz/akce/ .
Jako obvykle nebude chybět bosá vycházka, chůze naboso a poslepu, bosý závod, přednáška, bosá prohlídka zámku či chůze ve žhavém uhlí. Vyzkoušíte i chůzi ve střepech, poznáte bosou obuv a kořenový koberec, dílnu pro bosé nohy či reflexní terapii.
Novinkou bude sportovní disciplína Chodidlová páka (Toe wrestling) a hostovat u nás bude též fyzioterapie Hnízdo zdraví.
Zdravím, Igor Slouka.
P.S.: Mimo téma: hledá se učitel/ka do barefoot friendly školy ZŠ Škvorec (Praha-západ), tak kdybyste někdo o někom věděli, lze kontaktovat vedení školy, viz https://www.skolaskvorec.cz/aktuality/hledame-ucitelku-ucitele-na-1-stupen .

1.10.2018 23:59   MG:      Incident na serveru    odpovědět >
Vážení přátelé, dnes 1.10.2018 došlo k napadení tohoto www serveru. Bylo proto nutné obnovit stav dat ze zálohy, pořízené v cca 6:00 hod. Pokud jste někdo po této době napsal příspěvek do diskuze a nyní tam není, napište ho prosím znovu.
Děkuji za pochopení.
MG