Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 3295    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 657 ]  [ 658 ]  [ 659 ]  


14.2.2018 17:42   KEFY:      Re: Bosá dovolená    odpovědět >
Ahojky.Jestli mohu taky něco málo? Absolvoval jsem 6 ti denní výlet,taková malá dovolená do Itálie.Byl Srpen, boty jsem nechal doma a celé to zvládl bosky,pravda byl to jen autobus a né letadlo.Dokonce jsem se dostal i do Vatikánu V Římě,sice byla kontrola na zbraně a oblečení ale bosé nohy nevadily, což mě troch překvapilo.No jen malá koplikace na jedný památce v Římě kde bylo pár maníků v oblecích kterým se to nelíbylo,něco mleli a já jsem jim důrazně odsekl cca 2-3 věty a šel dál na což na mě civěli a nechali mne žít.Samotného mé to udivilo a řekl si že se člověk nesmí vše nechat líbit.

17.2.2018 5:40   vlkky:      Re: Bosá dovolená    odpovědět >
Ten cestovatetel bez bot jsem byl já :-) Loni jsem zkoušel takto absolvovat Řecko a bylo to super. Letiště, letadlo, celníci - nikdo nic neřešil, žádné poznámky, žádné problémy ani v ČR ani v Řecku. Po Řecku - Rhodosu jsem se pohyboval také bez bot včetně obchodů a výletů. Též v hotelu. Jediné místo......zobrazit celý příspěvek
Ten cestovatetel bez bot jsem byl já :-) Loni jsem zkoušel takto absolvovat Řecko a bylo to super. Letiště, letadlo, celníci - nikdo nic neřešil, žádné poznámky, žádné problémy ani v ČR ani v Řecku. Po Řecku - Rhodosu jsem se pohyboval také bez bot včetně obchodů a výletů. Též v hotelu. Jediné místo, kde jsem se musel obout byla jídelna hotelu a to z bezpečnostních důvodů - vzápětí jsem pochopil (rozbité sklo bylo na podlaze docela často - malým dětem se občas udála nehoda).
Jak tu již bylo psáno, je to jen o způsobu myšlení a podle mě není potřeba mít boty pokud to někde není výslovně zakázáno (myslím, že někde u moře by to mohlo být). V ČR jsem na to nenarazil a bosky chodím prakticky stále.
Přeji "odvahu" a prima zážitek být co nejdéle bos.

23.2.2018 20:05   Martina:      Re: špinavé nohy    odpovědět >
Chodím naboso od jara do podzimu. Miluju chůzi bez bot. Do města bych bez bot nešla,doma na zahradě a u nás na vesnici bych zase boty neobula. Kdybych si byla jistá tím, že na nic hnusného nešlápnu např.střepy, chodila bych bosa i v tom městě, botky nosím hlavně kvůli tomu abych si do nohy něco nepichla. Špínavé nohy mi nevadí,ty mám špinavé i z žabek nebo pantoflí (koupila sem si takové s otvory v podrážce a chodidla kolikrát nepoznávám,šlapky někdy černé víc jak s chození po zahradě bosky),které nosím do města. Ponožky nesnáším, nosím je jen v zimě.

26.4.2018 20:42   Igy:      Bosonovinky    odpovědět >
Milí bosí a neobutí, po delší době se ozývám s bosonovinkama:
1) na https://www.turistikanaboso.cz/texty/ přibyl dokument "Lekce zdravého chodidla";
2) na https://www.turistikanaboso.cz/ (proklik) byla inovována powerpointová prezentace "Naboso pro zdraví", kde přibyla např......zobrazit celý příspěvek
Milí bosí a neobutí, po delší době se ozývám s bosonovinkama:
1) na https://www.turistikanaboso.cz/texty/ přibyl dokument "Lekce zdravého chodidla";
2) na https://www.turistikanaboso.cz/ (proklik) byla inovována powerpointová prezentace "Naboso pro zdraví", kde přibyla např. apiterapie;
3) na https://www.turistikanaboso.cz/foto/ přibylo mnoho fotogalerií (v části A i B, např. Den bez aut, Mezinárodní den turistiky naboso v Loučni, Bosý den na zámku Stránov, Teplicko-adršpašská 33) a rozšířena byla též topgalerie s nejlepšími bosými snímky;
4) na https://www.turistikanaboso.cz/ přibyl proklik na moje fotostránky a fotoslužby;
5) a hlavně na https://www.turistikanaboso.cz/akce/ visí bosý kalendář na rok 2018:
28/4 Bosky pod Pokličkou (Kokořínsko)
20/5 bosý den v Klášterci nad Ohří
10/6 Dlabu na sociální tabu a Piknik v botanické (Praha)
16/6 bosý den v Zeměráji (Kovářov, okr.Písek)
14-21/7 ozdravný pobyt Tlupa (poblíž obce Kovářov, okr.Písek)
28/7 Mezinárodní den turistiky naboso (Loučeň, mezi Nymburkem a Ml.Boleslaví)
25/8 Bosá Boseň (Český ráj)
Hezkou bosou sezónu. Igor.

15.5.2018 15:45   NABOSO.info:      Hledáme milovníka písmenek a bosé chůze    odpovědět >
Ahoj, pro web https://naboso.info hledáme copywritera / copywriterku. Pokud tě baví psát a zároveň jsi příznivcem chození naboso, tak se ozvi na chuze@naboso.info . Můžeš napsat i jen v případě, že se chceš například podělit o své zážitky z bosého výletu.