Všeobecná diskuze
Do diskuse můžete psát názory, postřehy, dotazy,... Pro přidání příspěvku není třeba žádná registrace.
Jsou vítány příspěvky k danému tématu, ale i připomínky a náměty k obsahu webu.
Pro příspěvky, které se netýkají daného tématu, osobní polemiky apod. je určeno fórum "B", kde se každý může dosyta vyřádit bez ohledu na téma.

Pravidla pro přispívání do fóra    Vložit nový příspěvek    Zpět na hlavní stránku

Počet příspěvků: 3239    Řazení příspěvků podle: pořadí vložení (nejnovější je poslední)

Zobrazit stránku: [ 1 ]   ... [ 646 ]  [ 647 ]  [ 648 ]  


8.6.2017 23:39   Matej:      Re: V daždi    odpovědět >
A kam by sme vyrazili? :)

9.6.2017 22:39   Juro:      Re: V daždi    odpovědět >
Navrhni, hlavne sa mi ozvi :) diik...samého ma to niekedy nebaví, chce to zmenu

16.6.2017 13:54   Igy:      Bosé fotky, bosé akce.    odpovědět >
Fotografie z bosých akcí, příští akce.
Milí bosí i neobutí,
na www.TuristikaNaboso.cz/foto v části B níže najdete proklik na 3 nová alba - spoustu bosých fotek z akce "Naboso v Ráji", "Zeměrájem naboso" a ze školení lesních pedagogů. Všechny akce se velmi podařily, prezento......zobrazit celý příspěvek
Fotografie z bosých akcí, příští akce.
Milí bosí i neobutí,
na www.TuristikaNaboso.cz/foto v části B níže najdete proklik na 3 nová alba - spoustu bosých fotek z akce "Naboso v Ráji", "Zeměrájem naboso" a ze školení lesních pedagogů. Všechny akce se velmi podařily, prezentovaly se zde i bosé boty www.naboso.cz.
Srdečně zvu na další bosé akce, bosý program, vč. prezentace bosých bot www.naboso.cz, podrobnosti viz www.TuristikaNaboso.cz/akce :
JIŽ TUTO NEDĚLI 18/6 Dlabu na sociální tabu a Piknik v botanické v Praze
29/7 Mezinárodní den turistiky naboso v Loučni
19/8 Bosá Boseň, Český ráj
25-26/8 městské slavnosti Č. Budějovice
16/9 výlet v Teplicko-adršpašských skalách
22/9 Den bez aut, Praha
30/9 festival na zámku Stránov
28/10 naboso do Houslí, Praha
Zdravím Igy.

19.6.2017 21:27   Matej:      Re: V daždi    odpovědět >
Ale myslím, či si skôr za mesto alebo prírodu. A koľko KM zvládneš? Ja som si to tento rok ešte nemeral, tak neviem. Záleží od zložitosti povrchu, a tiež od teploty. Chodím bosý kde sa len dá, a keď sa nedá, vždy sa nájde chvíľka vyzuť sa a prejsť sa naboso. Prakticky každý deň chodím bosý. Niekedy ......zobrazit celý příspěvek
Ale myslím, či si skôr za mesto alebo prírodu. A koľko KM zvládneš? Ja som si to tento rok ešte nemeral, tak neviem. Záleží od zložitosti povrchu, a tiež od teploty. Chodím bosý kde sa len dá, a keď sa nedá, vždy sa nájde chvíľka vyzuť sa a prejsť sa naboso. Prakticky každý deň chodím bosý. Niekedy síce obmedzene, ale predsa. Žabky nosím viac v ruke než na nohách (prípadne vôbec). A to chceš ísť už z domu úplne bosý? Akože ja tak chodím v pohode, ale keď necestujem príliš ďaleko. Na dlhší výlet by som si snáď pre istotu nejakú obuv vzal, hoci by som ju možno ani nepoužil. Veď ešte uvidím. Čo tak niekedy v priebehu júla? Budem mať viac času. Bolo by super, keby nás bolo viac. Bosá turistika v Česku pravidelne usporadúva bosé výlety, tak som rozmýšľal, že by bolo fajn sa niekedy na nejakom zúčastniť. Len škoda, že po Slovensku moc nechodia.